Svasti - 2019-01-10 14:18:13

Aishwarya Rai-Bachchan razem z Amitabhem Bachchanem w dramacie historycznym?


W poprzednim wywiadzie dla After Hrs Aishwarya Rai Bachchan wspomniała o możliwej współpracy ze swoim pierwszym reżyserem Mani Ratnamem. Powiedziała:

"Są rozmowy o filmie, ale musimy naprawdę kontynuować jeszcze naszą rozmowę z miejsca, w którym skończyliśmy. Mani jest jednym z moich ulubionych filmowców."

Teraz słyszymy najnowsze wieści, źródło powiedziało:

"Jest to historyczny dramat o dużym budżecie, który jest planowany na wzór serii Baahubali. Prawdopodobnie będzie to projekt dwujęzyczny i wystąpi w nim kilka innych wielkich nazwisk z południowoindyjskiego przemysłu filmowego. Mani zatrudnił swoją muzę, Aishwaryę, aby zagrała w żeńskiej roli, podpisała kontrakt."


Film jest prawdopodobnie adaptacją popularnej powieści historycznej Kalki Krishnamurthy pt. Ponniyin Selvan (The Son of Ponni). Pięciotomowy tom opowiada historię Arulmozhivarman, który został koronowany na Rajaraja Chola I w X i XI wieku.

Źródło informuje:

"Zostanie obsadzony zespół. Aktorzy zostali już poproszeni o podanie terminów i zarezerwowanie kilku lat na ten film, ponieważ będzie on składał się z kilku części. Książka ma pięć tomów, ale twórcy planują ją przedstawić jako trzy części na ekranie."Źródło dodało:

"Mani opowiadał scenariusz Amitjiemu (Amitabhowi Bachchan). Nie spieszy się, by zdecydować, czy chciałby to zrobić. Potwierdzenie z jego strony ma dopiero nadejść, ale spodobał mu się ten pomysł."


Jeśli Big B zdecyduje się na projekt wtedy po 11 latach zagra razem na ekranie z Aishwaryą. Duet był ostatnio widziany w Sarkar Raj (2008).

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1547126224.jpg

busy Stuttgart Prawnik Poznań przedszkole Piła materace janpol fishingsuperstars