Svasti - 2019-01-07 13:29:24

Fatima Sana Shaikh zagra z Shah Rukh Khanem w "Saare Jahaan Se Accha"?Film Shah Rukh Khana pt. Saare Jahaan Se Accha (Salute), biografia Rakesha Sharma, według  ostatnich doniesień zacznie być kręcony w tym roku. Teraz plotka głosi, że aktorka z filmu Dangal i Thugs Of Hindostan gdzie występował Aamir Khan - Fatima Sana Shaikh jest rozpatrywana do tej roli.

Źródło powiedziało:

"Twórcy wciąż polują na wiodącą aktorkę. Fatima Sana Shaikh również jest rozważana do tej roli, wydają się być pod wrażeniem jej występów i jest jedną z czołowych pretendentek."


Dla niewtajemniczonych, Aamir Khan miał wcześniej wystąpić w filmie, ale ponieważ chciał się skupić na innym projekcie, przekazał go swojemu przyjacielowi Shahowi Rukhowi Khanowi.

W czasie gdy Aamir Khan był nadal związany z projektem, pojawiły się doniesienia, że ​​Priyanka Chopra zagra główna aktorkę w filmie, ale jej nazwisko odpadło z obiegu, gdy tylko Shah Rukh Khan pojawił się jako nowy główny aktor.

Jeśli Fatima Sana Shaikh pojawi się w ekipie, spełni się jej marzenie o pracy z supergwiazdą. Niedawno wyznała swoje uwielbienie dla Shah Rukha Khana i byłaby to świetna okazja, by pracować z innym Khanem zaraz po Aamirze.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1546863868.jpg

Katalog SEO hydraulik warszawa stomatolog Szczecin czyszczenie kanalizacji Szczecin wideofilmowanie Szczecin