Svasti - 2018-06-07 21:05:01

Shahid Kapoor wcieli się w rolę boksera?Shahid Kapoor był ostatnio widziany w filmie Padmaavat, w którym zagrali główne role razem z nim Deepika Padukone i Ranveer Singh, a film odniósł ogromny sukces w box office.

Aktor obecnie kręci Batti Gul Meter Chalu w reżyserii Shree Narayana Singha. W filmie występują oprócz niego Shraddha Kapoor i Yami Gautam, produkcja ma ukazać się 31 sierpnia 2018 roku.

Kilka dni temu poinformowano, że Shahid Kapoor będzie współpracował z reżyserem Raja Krishną Menon. Reżyser nawet potwierdził, że planuje zrobienie filmu z Shahidem, jednak niewiele o filmie ujawniono.

Jak donosi Mumbai Mirror, Shahid Kapoor będzie odgrywał rolę boksera w filmie.

Źródło ujawniło:

'Shahid rozpocznie przygotowania do filmu Raji jednocześnie przygotowując się do swojego drugiego filmu, hinduskiego remake'u pt. Arjun Reddy w reżyserii Sandeepa Reddy Vanga. Oba filmy wymagają od niego wysportowania i trenowania w sekwencjach akcji. Ekipa Raja obecnie szuka zawodowego boksera, który będzie trenował Shahid'a w tej roli, a także szuka aktorki, która zagra główną rolę.'

Shahid Kapoor gra także główną rolę w remake'u hindi południowego filmu Arjun Reddy. Żadna główna aktorka nie została jeszcze sfinalizowana do tego filmu.

W życiu prywatnym Shahid Kapoor i jego żona Mira Rajput spodziewają się drugiego dziecka. Aktor we wrześniu zrobi sobie przerwę od swojej pracy i pojedzie na wakacje z Mirą i córką Mishą Kapoor.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1528398161.jpg


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

hurtownia opakowań Piła wodomierze wrocław cena noclegi Trzęsacz axius transport osób Piła