Svasti - 2018-06-06 11:20:33

Ranveer Singh: Zawsze dążyłem do bycia aktorem, który ma cechę niczym kameleon


Ranveer Singh jest jedną z najbardziej utytułowanych gwiazd Bollywood, osiągnął fenomenalną sławę i uznanie w kraju. Dla 32-letniego aktora ważne jest, aby być wszechstronnym wykonawcą, a dorastając dążył do uzyskania 'cechy podobnej do kameleona'.

"Oglądasz jeden film aktora, a potem drugi, nie możesz uwierzyć, że to odgrywa ta sama osoba ... Uważałem to za fascynujące: aktorzy, którzy mają tę cechę niczym kameleon, mogą być kimkolwiek, zawsze dążyłem do tego, aby być takim."


Ranveer opowiedział też o swoim dzieciństwie i rodzinnych wakacjach. Powiedział:

"Kiedy dorastałem nie mieliśmy za dużo pieniędzy, więc moi rodzice oszczędzali i zaoszczędzali na jedne wielkie letnie wakacje za granicą, pamiętam, że jeździłem do Indonezji, Singapuru, Włoch, ale najczęściej to były USA - mieliśmy tam rodzinę, a grudzień zawsze był w Goa z moimi dziadkami."Ranveer również ukończył prestiżowy uniwersytet w USA, po czym wrócił do kraju, aby realizować swoje marzenie o Bollywood.

Na froncie pracy, Ranveera będziemy mogli widzieć w ”Simmba", "Gully Boy". Nakręci też kolejny film Kabira Khana - "83".

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1528276664.jpg


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

hodowla psów rasowych www.aranzacja-wnetrz.net.pl www.laweta.biz.pl hotelzamek.com.pl noclegi w Kopalinie