Svasti - 2018-04-12 22:14:07

Alia Bhatt o swojej postaci w filmie "Raazi"


Zwiastun filmu Ali Bhatt i Vickyego Kaushal pt. Raazi wreszcie został wydany. Trailer wygląda obiecująco, Alia gra indyjskiego szpiega, a zarazem żonę postaci Vickyego, która jest Pakistanką. Aktorka wygląda przekonująco jako szpieg i jest gotowa dać kolejny obiecujący występ. Kiedy jeden z czołowych dzienników zapytał ją czy trudno było zagrać postać Sehmat w Raazi, odpowiedziała:

"Poczucie winy, które Sehmat czuje będąc żonę, było najtrudniejsze do zobrazowania. W scenariuszu były te punkty, w których Meghna napisała: 'Sehmat rzuca znaczące spojrzenie'. Kiedyś zastanawiałam się, co to znaczy, śmiałyśmy się z tego, ale kiedy mi to wyjaśniła, zrozumiałam, o co jej chodzi, Sehmat jest w pobliżu tak wielu ludzi, widzi i słyszy tak wiele rzeczy, sprytnie maskuje jej prawdziwe uczucia pod fałszywymi reakcjami, które w tym momencie dobrze pasują do otaczających ją ludzi. Zastanawiałam się w jaki sposób oddam 'to spojrzenie'. Pokazanie szpiega w stroju żony było trudne."

Zapytana o to, czego nauczyła się od bohaterki filmu, Alia Bhatt powiedziała:

"Nauczyłam się o czystej bezinteresowności ludzi i chęci z jaką zrezygnują ze wszystkiego dla swojego narodu. Popatrzcie na Sehmatę w zwiastunie. Ktoś kiedyś powiedział mi, że nie ma czegoś takiego jak bezinteresowny czyn, ale nie sądzę, że to prawda, szczególnie w tym przypadku. Nie sądzę, żebym mogła odegrać bardziej bezinteresowną postać niż Sehmat. Rodzic przekładający interes dziecka przed jego lub jej robi wspaniały uczynek, ale przedkładanie interesu twojego kraju ponad wszystko inne jest jeszcze wspanialsze."


Film Raazi jest reżyserowany przez Meghnę Gulzar i ma zostać wydany 11 maja 2018 roku.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

hurtownia opakowań Piła pitbull opinie wodomierze wrocław cena noclegi Trzęsacz skrypt gier online