Svasti - 2018-03-08 11:45:09

Kriti Sanon i Aditya Roy Kapur zagrają w romantycznym thrillerze Mohita Suri?W 2017 roku ogłoszono, że Kriti Sanon i Aditya Roy Kapur mogą zagrać w filmie wyprodukowanym przez Vashu Bhagnaniego. Projekt nie został zrealizowany, został wstrzymany. Jednak według czołowego dziennika możemy zamiast tego zobaczyć świeżą parę w innym projekcie, w następnym filmie Mohita Suri, który to film będzie romantycznym thrillerem.

Aditya spotkał się z dobrym przyjacielem Mohitem kilka razy w sprawie filmu, Kriti również odbyła kilka spotkań z Mohitem i podobno zgodziła się na film. Kriti obecnie kręci zdjęcia do filmu pt. Arjun Patiala - Dinesha Vijana (zagra w nim po raz pierwszy obok Diljita Dosanjha), a po powrocie z Chandigarh poda jej wolne terminy dla filmu Mohita.

Film będzie miał kolejną główną rolę męską, źródło ujawniło dziennikowi:

"(Film) to trójkąt miłosny między dziewczyną i dwoma chłopakami, szukanie drugiego mężczyzny jest już w toku, (filmowcy) rozmawiali także z kilkoma młodymi aktorami, gdy tylko dostaną potwierdzenie, ogłoszą film."


Film Mohita zacznie być kręcony w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Niedawno w wywiadzie z jednym z wiodących dzienników Kriti opowiedziała o tym jak spróbuje swoich sił w różnych gatunkach, a nie tylko będzie trzymała się jednego.

"Nigdy nie chciałbym ograniczać się do jednego gatunku, jako aktorka wciąż uczę się w pracy, staram się udowodnić coś sobie i być lepszą przy każdym filmie [który robię]. Przynajmniej taki jest mój motyw."
- ujawniła Kriti.

https://pbs.twimg.com/media/DXq_sMUW4AAtl60.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]