Sunaina - 2017-07-05 12:04:54

Arjun Kapoor i Sidharth Malhotra brani pod uwagę do remake'u tamilskiego filmu?Braterstwo pomiędzy Sidharthem Malhotrą i Varunem Dhawan oraz Arjunem Kapoor i Ranveerem Singh zawsze będzie wyjątkowe, z powodu filmów, które ze sobą zrobili. Byli przyjaciółmi-wrogami w Student Of The Year i Gunday odpowiednio, a ich ekranowa chemia została doceniona przez publiczność.

Teraz reżyser Sabbir Khan chce złamać to braterstwo i wybrać po jednym aktorze z każdego duetu do następnego filmu. Osoba wtajemniczona mówi: "Sabbir podpisał kontrakt ze studiem. I teraz szuka obsady do remake'u hindi 'Thani Oruvan'. Są dwie silne postaci w filmie. Protagonista i antagonista. Sabbir chce obsadzić w tych rolach Sidhartha i Arjuna…".

Po trzech filmach z Tigerem Shroff, Heropanti, Baaghi i Munna Michael, chce on teraz pracować z różnymi aktorami. Źródło dodaje: "W każdym razie, to nie jest rola dla Tigera. Fabuła potrzebuje starszych aktorów. Ona obraca się wokół oficera IPS i nieuczciwego naukowca. Obie role w tym thrillerze są równie silne, a film kręci się wokół ich gry w kotka i myszkę. Wersja tamilska oznaczała powrót Arvinda Swamiego jako głównego czarnego charakteru."

Teraz zobaczmy, czy Sidharth i Arjun dadzą zielone światło dla tego filmu.


http://www.bollywoodlife.com/wp-content/uploads/2017/07/Arjun_Sid.jpg[
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]