Sunaina - 2016-02-09 17:28:28

Alia Bhatt wystąpi naprzeciw Akshaya Kumara w następnym filmie Srirama Raghavan?To będzie ciekawy duet do oglądania. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zobaczymy Akshaya Kumara romansującego z Alią Bhatt! Tak, czytamy prawdę. Po filmie z Shahrukhanem, wygląda na to, że Alia zagra naprzeciwko Khiladi (Kumar) w następnym filmie w reżyserii Srirama Raghavan.

Zgodnie z wiodącym dziennikiem, film jest adaptacją książki Sheeji Jose, Gone with The Bullet. Powieść scenarzystki, później autorki, Sheeji, była pierwotnie scenariuszem filmowym, który Sujoy Ghosh planował przynieść na ekran. Sheeja zwraca uwagę na to, że zaczerpnęła pomysł z wielu prawdziwych zdarzeń i osób, które zostały sfabularyzowane. "Zajęło mi dwa lata, aby zakończyć (scenariusz), a kiedy rzeczy nie potoczyły się z Sujoyem, obróciłam scenariusz w książkę. Film opowiada o 18-letniej dziewczynie, która zakochuje się w 40-stoletnim zabójcy.", powiedziała.

Sriram i Sheeja zaplanowali współpracę przy kolejnej jej historii z jej reżyserią filmu. Ale nawet ten plan upadł. "Minimum trzy lata miną, aż Sriram zakończy swoje filmy, wiedziałam, że to będzie długie oczekiwanie, zanim będę miała szczęście po raz trzeci", dodała Sheela. Sriram obecnie pisze scenariusz swojego następnego filmu, adaptację książki Vikasa Swarup The Accidental Apprentice. W sprawie obsady, Sheeja zdradziła: "Myślę, Sriram zgodzi się, że Akshay Kumar byłby idealny jako ponury, ciemny zabójca, a Alia Bhatt jako zakochana dziewczyna. Jest to romans na tle kul."

Teraz to brzmi ekscytująco, duet Alia-Akshay!


http://www.pinkvilla.com/files/styles/contentpreview/public/alia-akki-next.jpg?itok=SvjNn0cE
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]