Sunaina - 2016-02-05 15:22:04

Arjun Kapoor: "Half Girlfriend" nie jest opóźnioneAktor Arjun Kapoor, który obecnie przygotowuje się do premiery swojego nadchodzącego romantycznego filmu Ki&Ka, mówi, że jego następny film Half Girlfriend - adaptacja książki Chetana Bhagat o tym samym tytule - nie jest opóźniony.

Media donosiły, że pierwszy harmonogram reżyserskiego przedsięwzięcia Mohita Suri został przesunięty o prawie trzy miesiące ze względu na problemy z terminami Arjuna i Shraddhy Kapoor, którzy odegrają główne role.

Jednak Arjun, który jest obecnie gospodarzem reality show Khatron ke Khiladi - Kabhi Kabhi Peeda Keeda, oczyścił atmosferę i powiedział, że rozpocznie zdjęcia do Half Girlfriend w kwietniu.

"Zacznę Half Girlfriend zaraz po premierze filmu Sir R. Balkiego (Ki&Ka) … Taki był  zamiar. Wiele osób zakładało, że Half Girlfriend jest opóźnione. Film nigdy nie był opóźniony.", powiedział Arjun IANS.

"Można rozpocząć tylko jeden film po drugim, ponieważ promocja trwa miesiąc. Więc zacznę (kręcenie) Half Girlfriend w kwietniu, i to dlatego jest zbyt wcześnie, by mówić o filmie.", dodał.

Na razie ludzie kochają i doceniają go jako gospodarza Khatron Ke Khiladi. Arjun czeka na 1 kwietnia, premierę filmu Ki&Ka, w którym wystąpi także aktorka Kareena Kapoor Khan.


https://pbs.twimg.com/profile_images/694372224912855040/hs7VTK_v.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]