Shona - 2015-12-16 13:17:36

Ranveer: 'Jestem dumny z Deepiki; zasłużyła na nagrodę'Chwaląc aktorkę Deepikę Padukone za mnóstwo znakomitych występów, aktor Ranveer Singh powiedział, że zasługuje na wszystkie pochwały jakie do tej pory otrzymała.

"Zasłużyła na to wszystko ... na te nagrody i wyróżnienia, które otrzymuje jeden po drugim za wybitne osiągnięcia i występy. Uważam, że Piku jest wyjątkowym filmem. To odważny i porządny film. Nikt nie spodziewał się tego, ale to dobrze, odniósł sukces. Jestem z ciebie dumny Deepika", powiedział Ranveer dziennikarzom na rozdaniu nagród Big Star Entertainment.

Deepika zdobyła dwie nagrody za Piku, dla "Najlepszej Aktorki Roku" i "Najbardziej rozrywkowej aktorki w roli dramatycznej". Ranveer i Deepika są podekscytowani swoim nadchodzącym filmem Bajirao Mastani. Film w reżyserii Sanjay Leela Bhansali trafi na ekrany 18 grudnia.

"Wspaniale jest zobaczyć, jak ludzie uwielbiają nas za Bajirao Mastani. Czuje się wspaniale, mogąc zobaczyć ich miłość, to dobrze spotkać swoich fanów", powiedział Ranveer. Jednak aktor nie zdecydował się wypowiedzieć na temat kontrowersji wokół Bajirao Mastani.http://static.dnaindia.com/sites/default/files/2015/12/15/404933-346701-ranveer-deepika.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]