Sunaina - 2015-06-01 15:27:31

Deepika Padukone rozumie dlaczego Ranbir i Katrina nie pojawili się na imprezie „Piku”Ostatnio wydany film Deepiki Padukone „Piku” zdobył entuzjastyczne recenzje od krytyków, a film przekroczył 100 crore na całym świecie, i z okazji sukcesu swojego filmu, DeePee niedawno zorganizowała imprezę dla swojej rodziny i przyjaciół.

Chociaż każdy kto jest kimś w branży, wziął udział w tej imprezie, to gwiazda, która wystąpi z Padukone w „Tamasha”, Ranbir Kapoor i jego dziewczyna Katrina Kaif, nie stawili się tam, co powoduje wiele spekulacji dotyczących ich nieobecności. Aby oczyścić atmosferę, w wywiadzie dla tabloidu, Padukone powiedziała, że zaprosiła Ranbira i Katrinę na imprezę. Niemniej jednak, powiedziała, że nie jest w najmniejszym stopniu zmartwiona, z powodu ich nieobecności, gdyż rozumie, że po klęsce „Bombay Velvet” nie byli w imprezowym nastroju.

Aktorka mówi, że choć nie oglądała jeszcze „Bombay Velvet”, to czuje, że negatywność wokół filmu jest niesprawiedliwa. DeePee, która kiedyś randkowała z Kapoor’em, mówi, że nigdy nie zrobi nic, aby zaszkodzić Ranbirowi.http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/dee-rakart-1.jpgźródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]