Sunaina - 2015-05-24 17:03:02

Aishwarya i Saif w adaptacji Sujoya ‘The Devotion of Suspect X’Aishwarya Rai zaskoczyła wszystkich, gdy wspomniała na festiwalu w Cannes, że będzie występowała w filmie Sujoya Ghosha.

Podczas, gdy spekulacje rozpoczęto natychmiast, czy rzeczywiście nadejdzie ‘Devotion of Suspect X’ Ghosha, możemy potwierdzić tę wiadomości. W adaptacji, najlepiej sprzedającego się japońskiego thrillera romantycznego „The Devotion of Suspect X” autorstwa Keigo Higashino, wystąpi Saif Ali Khan jako badacz zbrodni. Początkowo Kangana Ranaut miał wystąpić jako bohaterka, ale odmówiła podpisania filmu.

Podczas, gdy Sujoy odmówił potwierdzenia tego, prosił, abyśmy czekali na zapowiedź w przyszłym tygodniu; źródła zbliżone do Aishwaryi stwierdziły, że aktorka zagra w tym projekcie.


Osadzony w pagórkowatych, zimnych strefach mglistego Kalimpong, film „Devotion of Suspect X” połączy Saifa i Aishwaryę po raz pierwszy razem na ekranie. Film zostanie wyprodukowany przez Balaji Motion Pictures.http://media.apunkachoice.com/image/ni/su/medium/mi-66142.jpg
źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]