Sunaina - 2015-05-16 14:33:13

SRK i Farah planują czwarte przedsięwzięcie razem!Wiodący dziennik poinformował, że Shah Rukh Khan i Farah Khan są gotowi, na wspólny, czwarty projekt filmowy.

Jednakże, zgodnie z dziennikiem, SRK będzie w ekipie następnego filmu jako producent, ponieważ polubił scenariusz. Nie ma jeszcze żadnego potwierdzenia, co do tego czy będzie on grał w filmie czy też nie.

Farah Khan powiedziała gazecie: „O obsadzie i czy SRK będzie w niej, nic nie wiem, ale przeczytał scenariusz i spodobał mu się. Z pewnością chce to wyprodukować”.

Dziennik informuje również, że będzie to pierwsze reżyserskie przedsięwzięcie Farah, którego nie napisała sama. Farah powiedziała: „Ktoś z Londynu wysłał mi tę piękną, młodą, świeżą historię miłosną, całkiem mi się spodobała. W rzeczywistości, rozmyślałam nad tym. To może lub nie może być mój następny film, ale ten scenariusz jest tym czymś co bardzo mi się podoba.”

Ostatnim wspólnym przedsięwzięciem SRK i Farah był „Happy New Year”, który osiągnął wielki sukces ekonomiczny.http://www.9xe.com/cms/ckeditorImages/Farah-Khan-and-Shah-Rukh-Khan.jpg
źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]