Svasti - 2015-05-09 09:28:44

Salman Khan wznowi kręcenie zdjęć?Bollywoodzka gwiazda Salman Khan , który został zwolniony za kaucją przez Sąd Najwyższy w następstwie skazania go za zabójstwo ("culpable homicide"*), nie wydaje się być  po przejściach w nastroju na odpoczynek w domu i podobno ma lecieć w poniedziałek do Kaszmiru, aby kręcić film "Bajrangi Bhaijaan" Kabira Khana.


Źródło twierdzi, że ekipa jest w dość radosnym nastroju, ponieważ Salman otrzymał kaucję i może teraz zakończyć kręcenie zdjęć zgodnie z harmonogramem. Film będzie mieć premierę podczas Eid w tym roku. Pozostało jeszcze podobno od 8 do 10 dni kręcenia.

Salman Khan został skazany za zabójstwo w sprawie wypadku samochodowego z 2002 roku, w którym jedna osoba straciła życie, a czterech innych zostało rannych bo Salman rzekomo pijany prowadził samochód po chodniku w podmiejskim Bandra.

Khan został skazany niedawno na pięć lat przez sąd Session Court, a później dostał jednak kaucję od Sądu Najwyższego w Bombaju. Sąd Najwyższy w Bombaju ponadto zawiesił wyrok do czasu odwołania.http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6hX8eVxpJc7hiRd9QsP1R5JevjdrggfKEF923M0IwhHqjSsNC________________
źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]