Shona - 2015-02-13 16:00:58

Shraddha Kapoor zagra w 'Rock On 2'!Po miesiącach spekulacji związanych z tym, kto zagra główną rolę żeńską w 'Rock On 2', nazwisko aktorki w końcu zostało ogłoszone.

Teraz oficjalnie zostało potwierdzone, że główna rola trafiła do wspaniałej aktorki o pięknym głosie - Shraddhy Kapoor. W sequelu, zobaczymy także Farhana Akhtar, Arjuna Rampal i Purab Kohli, którzy byli także częścią kultowego już 'Rock On'. Shraddhę zobaczymy w roli młodej dziewczyny, która zmieni kilka rzeczy.

Biorąc pod uwagę, że jest niezłą piosenkarką, można śmiało założyć, że również zaśpiewa ona w filmie. Na potwierdzenie tej wiadomości, powiedziała: "Jestem bardzo podekscytowana, że mogę być częścią 'Rock On 2'. Jestem wielką fanką pierwszej części i już uwielbiam postać, którą zagram w sequelu. To rola, która obejmuje śpiew i występy na żywo, a niewiele ról daje szansę to zrobić." Cóż, wydaje się, że sequel kultowego filmu Farhana Akhtar i Ritesha Sidhwani jest już gotowy na rocka.http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/shraddhakapoor/shraddhakapoor-50.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]