Shona - 2014-11-30 21:56:56

Potwierdzone! Aishwarya, Ranbir i Anushka w następnym filmie Karana JoharTo już oficjalna wiadomość! Po wielu dniach spekulacji, producent i reżyser Karan Johar potwierdził dziś, że w jego następnym, reżyserskim przedsięwzięciu zobaczymy Aishwaryę Rai, Ranbira Kapoor i Anushkę Sharma.

W rozmowie z Times of India, Karan powiedział, że film nie będzie typową, konwencjonalną historią miłosną ani opowieścią o trójkącie miłosnym. To film, który opowiada o głębszych relacjach, złamanych sercach i miłości która jest dla Ciebie wszystkim, pewnym dopełnieniem Ciebie i sprawia, że czekasz na jeszcze więcej.

Film jest zatytułowany "Dil Hai Mushkil Ae", Ranbir w filmie zagra u boku Anushki.

Mówiąc pierwszy raz o pracy z Aishwarya, Karan powiedział, że jest wstrząśnięty i to będzie jej najbardziej niezwykła i współczesna rola jak do tej pory.

Za muzykę do filmu będzie odpowiedzialny Pritam, premiera filmu planowana jest na 3 czerwca 2016 roku.Film będzie kręcony w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu oraz w Delhi.http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/ais-ra-anus-1.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]