Shona - 2014-11-11 21:25:35

Ranveer: 'Deepika powinna pracować z kimś takim jak Woody Allen'Wiemy, że Ranveer Singh jest oczarowany swoją domniemaną dziewczyną Deepiką Padukone. Potwierdził to też w niedawnym wywiadzie dla DNA. Ranveer mówił m.in. o niesamowitych umiejętnościach Deepiki jako aktorki, zwracając uwagę na to jak ewoluowała (jako aktorka) na przestrzeni lat. Aktor powiedział również, że dobrze partneruje, co sprawia, że zawsze przy niej wygląda dobrze na ekranie.

Aktor powiedział: "Deepika i Ja to wyjątkowe partnerowanie. Myślę, że w pewien sposób pokazaliśmy to w filmie Pana Bhansali, Deepika i Ja mamy różne energie, nasze podejście do aktorstwa również jest odmienne, więc i scena musi być dostosowana na tak niesamowitą chemię".

"Ram Leela, to typowa, pełna emocji, klasyczna historia miłosna. Dla mnie to niesamowite, uważam, że jest jedną z najlepszych aktorek jakie mamy. Obserwowałem ją jak występowała w takich filmach jak 'Love Aaj Kal' czy 'Lafangey Parindey' gdzie ludzie kompletnie jej nie zauważyli, a ona była niesamowita, tak samo w 'Break Ke Baad'. Dopiero kiedy 'Cocktail' stał się wielkim hitem, ludzie zaczęli zauważać jej umiejętności aktorskie", dodał.

Ranveer powiedział również: "Jeśli zobaczysz filmy, jakie zrobiła, zrozumiesz, że ona jest po prostu wyjątkowa... jak na przykład w "Finding Fanny", myślę, że ona powinna rozpocząć międzynarodową karierę i współpracować z kimś takim jak chociażby Woody Allen, powinna spotkać na swej drodze ludzi, którzy poznają się na niej. Dla mnie to, co faktycznie działa, to fakt, że idealnie się z nią współpracuje, co sprawia, że zawsze przy niej dobrze wychodzę. Moje występy zawsze wychodziły lepiej, właśnie dzięki niej i jestem bardzo podekscytowany, że po raz kolejny mogę z nią pracować w "Bajirao Mastani", ponieważ mamy tam tak wiele do zrobienia i pokazania. Mam tu na myśli chociażby szeroki wachlarz emocji, które musimy pokazać w tych kluczowych momentach dla naszych postaci, to z pewnością będzie szalone doświadczenie."

Czy Wy również zgadzacie się z Ranveerem, że Deepika ze swoimi umiejętnościami aktorskimi, powinna awansować na poziom międzynarodowy?http://www.masala.com/sites/default/files/styles/gallery_slideshow_cache_734/public/images/2014/11/11/Deepika-Padukone-and-Ranveer-Singh.jpg?itok=Wsu-YXfGźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]