Shona - 2014-11-09 17:40:24

Bajirao Mastani: Ranveer mówi, że Deepika uwielbia jego zgoloną głowęAmbitny projekt Sanjaya Leela Bhansali- "Bajirao Mastani" powoli zaczyna się rozkręcać, a gwiazdy filmu już rozpoczęły przygotowania do roli. Kilka dni temu, Ranveer ogolił głowę specjalnie na potrzeby filmu i podzielił się zdjęciem na portalu społecznościowym. Mówiąc o reakcji Deepiki Padukone (gra w filmie rolę Mastani) na to, aktor zażartował, że Deepika bardzo polubiła jego ogoloną głowę.

Na pytanie, jak Deepika zareagowała na jego nowy wygląd, Ranveer odpowiedział: "Deepika uwielbia mój nowy wygląd. Pokazałem jej moje zdjęcia już w całym kostiumie. Ona jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana, ze już wkrótce dołączy do zdjęć filmu. Stanie się to w ciągu kilku najbliższych miesięcy".

Ranveer także jest podekscytowany swoim nowym wyglądem, "Byłem zdenerwowany, gdy byłem w drodze do zgolenia swoich włosów. Ale zdecydowałem się grać Bajirao, który był przecież łysym facetem. Osiem lat temu, też byłem łysy, więc jest to pozytywna, mile widziana zmiana. Lubię robić różne rzeczy, aby być rozbawionym i podekscytowanym", powiedział.

Po ogoleniu głowy, Ranveer ma na sobie kapelusz, aby ukryć swoją łysą głowę.

"Mam nadzieję, że pod koniec prac do filmu, moje włosy szybko odrosną! Zdjęcia potrwają rok i Pan Bhansali nie chce, bym pokazywał swój nowy wygląd publicznie. Poprosił mnie, abym nosił kapelusz, kiedy wychodzę", powiedział Ranveer.

W filmie "Bajirao Mastani" zobaczymy także Priyankę Chopra w kluczowej roli.http://www.bollywoodmantra.com/news-picture/16080.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]