Shona - 2014-10-16 14:20:03

http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/e7/1f/f5/e71ff5154fecf8156386e0a987158417.jpg

Rani Mukherjee zagra siostrę Dawood IbrahimaRani Mukherjee wybiera tylko te scenariusze, które są trudne i wymagające. Aktorkę będziemy mogli teraz oglądać w roli Haseeny Parkar, młodszej siostry Dawood Ibrahima, lidera grupy przestępczej D-Company.

Haseena była dość znaczącą postacią. O jej nazwisku stało się dość głośno, kiedy jej mąż Ismail Parkar, został zastrzelony przez członków gangu Arun Gawli w 1991r. Dawood pomścił śmierć szwagra, zabijając jego morderców w głośnej strzelaninie w szpitalu J.J. Później Haseena przeniosła się do apartamentu w Nagpada i wkrótce stała się "matką chrzestną" okolicy. 4 lipca, zmarła w szpitalu na atak serca.

Filmowiec Apoorva Lakhia pragnie nakręcić film o życiu Haseeny, podobno rolę zaproponował właśnie Rani. Zdjęcia do filmu, zatytułowanego "Haseena" mają rozpocząć się w listopadzie.

Źródło bliskie reżyserowi, mówi: "Już w zeszłym roku, Apoorva był w kontakcie z Haseeną i jej rodziną. Chce zadbać o każdy szczegół. On sam spędził wiele czasu z Haseeną, by zrozumieć zawiłości jej życia."

Wyjaśniając wybór reżysera, co do Rani, źródło dodaje: "On jest przekonany, że Rani idealnie nadaje się do tej roli. Pokłada w niej wielką nadzieję, dlatego postawił właśnie na nią."

Do roli, Rani Mukherjee musi trochę przybrać na wadze oraz uczestniczyć w warsztatach, aby zrozumieć kulturę i maniery potężnej, niebezpiecznej kobiety.

Rani do tej pory nie zagrała jeszcze w filmie biograficznym, jeśli aktorka zgodzi się zagrać w tym filmie, będzie to jej pierwszy film biograficzny.
źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]