Shona - 2014-09-27 14:15:51

Varun Dhawan i Aditya Roy Kapur w remake'u ‘Nietyklani’Patrząc na umiejętności aktorskie, młodzi aktorzy z Bollywood mogą liczyć na niesamowite scenariusze, a i sami filmowcy również chętnie podpisują ich do do swoich filmów. Varun Dhawan i Aditya Roy Kapur, zostali właśnie zaangażowani do indyjskiego remake'u francuskiego przeboju z 2011r "Nietykalni". Film zostanie wyprodukowany przez Dharma Productions.

Cytujemy jeden z wiodących tabloidów: "Początkowo Mohit (reżyser Mohit Suri) chciał w filmie Saifa Ali Khan, aby odegrał rolę niepełnosprawnego milionera, ale Karan Johar nalegał na młodą obsadę. Varun Dhawan i Aditya Roy Kapur znaleźli się na liście do filmu, którego historia jest obecnie przerabiana przez Mohita i Tushar Hiranandani, który niedawno napisał Ek Villain".

Reżyser Mohit Suri znany z "Aashiqui 2" i "Ek Villian", wyreżyseruje też nadchodzący film. Projekt został niedawno ogłoszony przez filmowca Karana Johar i Guneet Monga.

Mohit Suri wkrótce rozpocznie pracę nad "Humari Adhuri Kahaani", z Emraanem Hashmi, Vidyą Balan i Rajkummarem Rao.http://cdn.bollywoodmdb.com/news/images2/aditya-roy-kapur-and-varun-dhawan-to-star-in-the-intouchables-hindi-adaptation.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]