Shona - 2014-08-19 20:57:21

Kangana odrzuca włoski film!Kangana Ranaut wzniosła się na wyżyny sukcesu wraz z filmem 'Queen'. Ostatnio donoszono, że aktorce oferowano wiele filmów, a ona sama jest dość wybredna, jeśli chodzi o wybór projektów.

Aktorka podpisała już indyjsko-francuski film, jednak zrezygnowała z włoskiego filmu oferowanego jej u boku aktora Massimiliano Gallo. Kanganie zaproponowano główną rolę, kiedy przebywała na kursie pisania scenariuszy w USA.

"Reżyser Edoardo De Angelis skontaktował się z nią, ale ona powiedziała, że będzie dostępna dopiero po powrocie do Mumbaju", ujawnia źródło zbliżone do aktorki. Kangana też była początkowo zadowolona z takiego rozwoju sprawy. We wcześniejszym wywiadzie, powiedziała nam: "Zaproponowano mi główną rolę u boku Massimiliano. Muszę to przemyśleć, gdyż mam prawie sześć projektów w kolejce i mam zobowiązania aż do 2016 roku".

Ale teraz, aktorka zdecydowała, że odrzuci propozycję gry we włoskim filmie. "Kangana przeczytała scenariusz, spodobał się jej temat i przekazała to twórcom filmu. Jednak ona zrezygnowała z projektu w drugim tygodniu sierpnia, powołując się na kwestię terminów. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, a ona nie chciała, by zakłóciło to jej wcześniejsze zobowiązania", dodaje źródło. Kiedy próbowaliśmy się z nią skontaktować, rzecznik aktorki potwierdził te informacje, mówiąc: "Tak, Kanganie zaoferowano rolę u boku Massimiliano we włoskim filmie, ale musiała z tego zrezygnować, jako, że terminy jej na to nie pozwalają ."


http://www.bollywood.com/sites/default/files/kanganaranautnice7_1.jpg?1408427483źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]