Ayesha - 2014-06-19 11:32:05

Bipasha wyjaśnia swoją nieobecność podczas promocji "Humshakals"


http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2014/06/bipasha-basu-in-Humshakals1.jpgZałoga filmu "Humshakals" odbywa właśnie swoje tournee promocyjne tymczasem wszyscy zastanawiają się gdzie podziała się jedna z głównych heroin, Bipasha Basu. Aktorka postanowiła trzymać się bowiem z dala od imprez promocyjnych tego filmu. Swoją postawę postanowiła wyjaśnić osobiście.

Bipasha przerwała milczenie i wyjaśniła dlaczego nie promuje "Humshakals", poprzez Twittera. "Mam zamiar położyć kres wszystkim spekulacjom na temat mojej nieobecności podczas promocji "Humshakals". Wiem, że to ja sama przyjęłam tę rolę i jestem za to odpowiedzialna, ale zrobiłam to tylko ze względu na zaufanie do realizatorów. Jednakże od momentu dubbingu mojej postaci jestem mocno zaniepokojona końcowym wynikiem filmu."

"W zaistniałych okolicznościach nie wiem jak promować film będąc szczerą wobec siebie i publiczności. Postanowiłam więc, że lepiej będzie jeśli będę trzymać się z daleka. Jestem przekonana, że film będzie hitem w swoim gatunku i dostarczy rozrywki także ze względu na osoby zaangażowane w jego powstawanie. Życzę wszystkiego najlepszego dla Fox Star Studio, który wyprodukował mój największy hit 2012 roku - Raaz 3 oraz dla Vashu ji, który jest niepowtarzalnym producentem. Życzę również powodzenia dla moich kolegów z planu, Saifa, Riteisha, Tamannah i Eshy, a także realizatorów. Czasem niektóre podróże nie mogą być zakończone, a to jest właśnie jedna z nich. Nie obwiniam o to nikogo, to moja decyzja."
- dodała Bipasha.

Wyreżyserowany przez Sajida Khan film, w którym zagrali: Saif Ali Khan, Riteish Deshmukh, Ram Kapoor, Tamannah Bhatia, Esha Gupta oraz Bipasha Basu będzię miał swoją premierę w ten piątek.

Tymczasem Bipasha pracuje na planie filmu "Creature 3D", w którym debiutuje telewizyjny aktor Karan Singh Grover.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]