Shona - 2014-05-20 08:06:17

Aishwarya i Abhishek gospodarzami uroczystej kolacji amfaRPopularna para Bollywood, Aishwarya i Abhishek Bachchan będą gospodarzami uroczystej kolacji "Kino przeciw AIDS", która odbędzie się 22 maja na festiwalu w Cannes 2014.

Odbędzie się ona w Hotel du Cap Eden-Roc, wieczorem udział w niej wezmą największe nazwiska ze świata mody, muzyki i biznesu, m.in: Kenneth Cole, Heidi Klum, Sharon Stone, John Travolta, Kelly Preston i Lewis Hamilton.

Kino przeciw AIDS, to światowej sławy coroczna, charytatywna zbiórka pieniędzy, która odbywa od 1993 roku podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Na festiwalu to najbardziej pożądane wydarzenie, które cieszy się ogromną popularnością. Wydarzenie to znane jest z licznej listy znanych osobistości, nieprzewidywalnych aukcji, a przede wszystkim ze swojego bezkonkurencyjnego sukcesu w generowaniu środków na programy badawcze fundacji amfaR, ratujące życie chorym na AIDS.

Wieczór rozpocznie się powitaniem gości szampanem i kolacją, po czym odbędzie się aukcja oarz pokaz mody. Wieczór zakończy występ Robina Thicke i Lany Del Ray.

Abhishek, który jest zajęty kręceniem zdjęć do swojego kolejnego filmu w Manali, uda się z Delhi do Cannes 21 maja, na Riwierze Francuskiej będzie tylko jeden dzień.

Aishwarya, która jest już we Francji, przygotowuje się na wyjście na czerwony dywan 20 i 21 maja.http://4.bp.blogspot.com/-Tn4sBFs2V0Y/UsTX5MN-s0I/AAAAAAAAnWQ/k9xOFuElU-A/s1600/tumblr_mwokkuISeM1r9lywno3_250.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]