Shona - 2014-05-14 15:16:32

Akshay Kumar i Sidharth Malhotra w filmie ‘Warrior’



Wydaje się, że kariera Sidhartha Malhotry w Bollywood nabiera tempa. Aktor ma zagrać razem z Akshayem Kumar w filmie wyprodukowanym przez Karana Johar. Jeżeli film ten okaże się sukcesem, może to być wielki przełom w karierze młodego aktora.

Film został wstępnie zatytułowany "Warrior" i mówi się, że opiera się na historii dwóch braci. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, ma być to remake Hollywoodzkiego filmu z 2011 roku o tym samym tytule. W filmie główne role odegrali Joel Edgarton i Tom Hardy. Film opowiada historię dwóch braci, którzy wjechali na turniej mieszanych sztuk walki, gdzie stanęli naprzeciw siebie. Akshay Kumar przebył intensywne szkolenia w różnych formach sztuki walki i często prezentuje swoje umiejętności w kolejnych swoich filmach. Z drugiej strony to będzie interesujące zobaczyć, jak Sidharth znany z wizerunku romantycznego amanta, poradzi sobie z tak wymagającą fizycznie rolą.

Film zostanie wyprodukowany przez Dharma Productions i Endemol. Za reżyserię odpowiedzialny będzie reżyser "Agneepath" - Karan Malhotra. Źródło zbliżone do produkcji głosi: "Pierwsza część scenariusza jest gotowa i zostanie przedstawiona Akshayowi w następnym tygodniu. Następnie KJo, Akshay i Punit spotkają się, aby omówić drugą część. Co do lokalizacji zdjęć, decyzja zostanie podjęta w sierpniu, a praca nad filmem prawdopodobne rozpocznie się pod koniec tego roku."

Tymczasem, Akshay Kumar czeka na premierę swojego najnowszego filmu 'Holiday'. Jego dwa ostatnie filmy 'Boss' i 'Once Upon a Time In Mumbaai Dobara' nie odniosły większego sukcesu w kasie. Tak więc aktor pokłada wielkie nadzieje w tym filmie.

Sidharth Malhotra ma na swoim koncie jak do tej pory 2 filmy. Jego debiutancki film "Student of The Year" z 2012 roku nie był dobrze przyjęty przez krytyków, ale odniósł sukces komercyjny. Jego drugi to komedia romantyczna z 2014 roku ‘Hasee Toh Phasee’. Występ aktora jak i jego chemia z Parineeti Chopra został doceniony przez krytyków. Film może pochwalić się całkiem niezłym wynikiem w kasie.



http://oi58.tinypic.com/flc41v.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]