Shona - 2014-05-07 09:11:53

Katrina zagra u boku Akshaya w "Singh Is Bling"Saga na temat tego, Kto zagra u boku Akshaya Kumar w jego najnowszym filmie "Singh Is Bling" zakończyła się. Akshay ponownie zagra na ekranie z Katriną Kaif. Aktorka została wybrana przez Akki i reżysera Prabhu Deva.

Pojawiło się niemałe zamieszanie wokół Sonkashi Sinha i Katriny Kaif, jeśli chodzi oto, która z nich dostanie główną rolę, ale tym razem to Kat okazała się szczęściarą. Sonakshi może pochwalić się świetną współpracą z Prabhu Deva oraz Akshayem Kumar. Zagrała razem z Akshayem w przeboju "Rowdy Rathore", a także miała okazję zatańczyć z Prabhu w piosence "Govinda" z 'OMG' i pracowała z nim przy okazji takich filmów jak "R.. Rajkumar" i "Action Jackson".

Ale i Katrina może poszczycić się grą z Akashayem w takich hitach jak: "Singh Is Kinng", "Namaste London" czy "Welcome". Już trochę czasu minęło odkąd Kat zagrała u boku Akki, a więc emocje wśród publiczności będą ogromne. Praca nad filmem "Singh Is Bling" ma rozpocząć się wkrótce. Twórcy wydali już dwa plakaty filmu, które są dość urzekające.

"Akshay i Katrina zrobili wspólnie już sześć filmów, nie licząc małej sceny w 'Blue'. Ich chemia jest zawsze mile widziana. Ostatni film duetu to 'Tees Maar Khan' (2010), będzie ciekawe móc zobaczyć ich ponownie razem na ekranie", mówi źródło.

Ashvini Yardi, który jest współproducentem filmu z Akshayem mówi: "Akshay i Katrina razem dali nam wspaniałe hity, a ich fani prosili nas, aby móc ich zobaczyć z powrotem. Jednak Prabhu nadal pracuje nad scenariuszem, a my nie zakończyliśmy jeszcze pracy co do obsady."http://oi58.tinypic.com/1oxi01.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]