Svasti - 2014-04-29 11:10:14

John Abraham: uśmiechaj się i bądź szczęśliwaAktor John Abraham ostatnio spotkał kobietę o imieniu Tarana (lat 20) z Agry ocalałą z ataku polegającego na oblaniu kwasem. Była to część  trwającej kampanii Fever 104 FM na rzecz bezpieczeństwa kobiet - Fever Voice of Change.  Inicjatywa, która ma na celu rehabilitowanie osób ocalałych z ataku oblania kwasem, pomaga im zacząć życie od nowa.

Aktor, który jest twarzą inicjatywy CSR (przyp. tłum. tworzącej kampanie na rzecz odpowiedzialności społecznej) spotkał Taranę, przytulił ją, pochwalił i powiedział, aby "uśmiechała się i była szczęśliwa".

41-letni aktor, podczas ostatniej uroczystości HT's Delhi's Most Stylish powiedział:

"Naprawdę byłem poruszony widokiem Tarany. Jest to zaszczyt zobaczyć jak sobie radzi."


Tarana, która została zaatakowała kwasem przez swojego sąsiada, gdy odrzuciła jego oświadczyny, była niezmiernie uradowana tym, że spotkała swojego ulubionego aktora.

"Byłam najpiękniejszą dziewczyną w swojej rodzinie, dziś, boję się patrzeć w lustro. Nawet chwilami wychodzenie z domu i studiowanie jest trudne, ale chciałbym powiedzieć wszystkim innym osobom oblanym kwasem, że społeczeństwo zawsze będzie patrzeć na nas z wątpliwością, ale to od nas zależy czy utrzymamy naszą pewność siebie i dumę
" mówi Tarana, dodając, "Jestem wdzięczna Fever 104 FM i Johnowi Abrahamowi za to, że dali mi szansę odbudować moją pewność siebie i okazję, aby żyć tak jak jakakolwiek inna normalna dziewczyna."

Główna organizacja zajmująca się ochroną zdrowia zobowiązała się zająć operacjami Tarany, które mają na celu rekonstrukcje jej twarzy. Fever Voice of Change pomoże takim osobom w odskakiwaniu normalnego życia poprzez zapewnienie edukacji, pracy i specjalnych sesjach doradczych.

Działacz społeczny - Alok Dixit, który prowadzi NGO dla ocalałych osób z ataku oblania kwasem - Stop Acid Attacks, mówi "kiedy aktorzy popierają takie idee to wywiera większy wpływ w uwrażliwianiu ludzi."

Pierwsza kampania Fever była przeciwko obelgom słownym.


http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/92/d8/9c/92d89c5c1de9a94107c38d3ec62c23a8.jpg


____________________
źródło:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]