Shona - 2014-03-23 19:31:35

Priyanka i Ranveer w filmie Bhansalego 'Bajirao Mastani'Priyanka Chopra dostała rolę w filmie Sanjaya Leela Bhansalego 'Bajirao Mastani'. Priyanka zagra rolę kultowej Kashibai, pierwszej żony Bajirao, z kolei Ranveer Singh ma wcielić się w postać Bajirao. Priyanka która jest zajęta zdjęciami do filmu biograficznego o Mary Kom Omunga Kumar w reżyserii Bhansali'ego jest bardzo podekscytowana, że może być częścią nowego projektu.

Początkowo do filmu były brane pod uwagę nazwiska Shahrukh Khana, Salman Khana i Aishwaryi Rai. Ostatecznie jednak to Priyanka i Ranveer zostali obsadzeni do filmu. Priyanka i Ranveer zagrają również w filmie Zoyi Akhtar , zatytułowanym ‘Dil Dhadakne Do’. Para w filmie zagra rodzeństwo.

Źródło zbliżone do aktorki ujawniło: "Priyanka zgodziła się zagrać rolę Kashibai. Może nie jest to tytułowa rola, ale istotna w całej historii."

Mówi się, że postać Kashibai jest bardzo ważna i istotna. Jest to opowieść o życiu głównego bohatera Bajirao Mastani. Źródło dodaje również, "Kashibai to istotna rola, jeśli zostanie niesamowicie ukazana może zdobyć jeszcze większe uznanie niż rola główna. Więc patrząc na grę aktorską Priyanki, można pokazać dużo więcej w tej roli."

Eros dołączył do projektu Bhansali'ego. ‘Bajirao Mastani’ to wymarzony projekt Bhansalego na który czekał już od dłuższego czasu. Ostatnie przedsięwzięcie reżysera to "Ram Leela" z udziałem Deepiki Padukone i Ranveera Singh, który okazał się ogromnym hitem.http://oi61.tinypic.com/16a1nvq.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]