Shona - 2014-03-09 13:25:36

Zmarł brat Juhi, Bobby ChawlaPo czterech latach spędzonych w śpiączce, brat aktorki Juhi Chawla, Bobby Chawla zmarł dziś rano, 9 marca 2014 r. w Szpitalu Jaslok.

"Odszedł dziś rano", powiedział jeden z rzeczników szpitala. Bobby zapadł w śpiączkę w 2010 roku, po doznaniu udaru mózgu podczas kolacji w jednej z restauracji w Bombaju.

Juhi, która otrzymuje coraz bardziej entuzjastyczne recenzje za negatywną rolę jaką odgrywa z pewnością siebie w jej niedawno wydanym filmie "Gulaab Gang", napisała na Twitterze: "Scenariusz się dokonał... patrzeć, jak czas mojego brata jest policzony... Dał mi jednak największy prezent w moim życiu ... doczekał wydania ... I odszedł."

Scenarzysta filmowy Ombar Qureshi złożył swoje kondolencje:

"Bobby Chawla - zawsze uśmiechnięty, zawsze uprzejmy... przesyłam Juhi i całej rodzinie szczere kondolencje, bądźcie silni...

Także całe Bollywood szybko zaoferowało swoje wsparcie dla Juhi po tym jak usłyszeli wiadomość o jego śmierci. Shah Rukh Khan, z którym Bobby ściśle współpracował jako dyrektor generalny domu produkcyjnego Red Chilli Entertainment, był jednym z pierwszych, który przesłał swoje kondolencje.

Shah Rukh Khan: Jeśli ktoś, kogo kochasz przeradza się w pamięć, pamięć ta staje się skarbem. Niech Bóg błogosławi duszę mojego przyjaciela.

Madhuri Dixit: Kondolencje dla Juhi Chawla, to wielka strata.

Riteish Deshmukh: Spoczywaj w pokoju Bobby Chawla - prawdziwy dżentelmen - zawsze ciepły, witał cię z uśmiechem na twarzy. Kondolencje dla całej rodziny.

Farah Khan: Bobby Chawla, opuścił Nas dla lepszego miejsca ...

Vishal Dadlani: Smutny dzień. Nasz przyjaciel, Bobby Chawla, partner z Om Shanti Om i Ra.One, brat Juhi Chawla, zmarł. Szkoda, życzę dużo siły rodzinie.


http://images.indianexpress.com/2014/03/juhichawla11.jpg?w=450źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]