Shona - 2014-02-08 18:47:21

Film Kareeny i Hrithika, 'Shuddhi' odłożonyJuż od jakiegoś czasu wielki projekt Karana Johar - "Shuddhi" był na ustach niemal wszystkich, ale niestety nic nie zostało jeszcze zakończone, a sam projekt miał spore opóźnienia. Teraz mówi się, że projekt został odłożony na czas nieokreślony. W filmie po dziesięciu latach mieli zagrać razem Hrithik Roshan i Kareena Kapoor.

Na pytanie o 'Shuddhi', Kareena powiedziała: "Nie wiem, kiedy to się stanie (o rozpoczęciu zdjęć do filmu). Od półtora roku, ciągle jest przekładany. Nie spotkałam się jeszcze z Karanem Johar, a Hrithik jest zajęty kręceniem filmu pod tytułem 'Bang Bang'. Kiedy tylko rozpoczną się zdjęcia do filmu, to ja zdecyduję, czy go w ogóle go zrobię."

Ostatnio Karan Johar powiedział w wywiadzie dla angielskiej, wiodącej strony, że nie wie, co dalej będzie z filmem.

"Może minąć sześć miesięcy, może nawet lat, zanim rozpoczną się zdjęcia do 'Shuddhi'. Ciągle pracuje nad planem. Najpierw pojawiły się kwestie zdrowotne Hrithika Roshan, teraz pracuje On nad 'Bang Bang', to wszystko odbiło się na filmie. 'Shuddhi' został odłożony na czas nieokreślony i nie wiem co z tym będzie dalej" , powiedział Karan.

Ostatnio o filmie było głośno też za sprawą Deepiki Padukone, która rzekomo miała zająć miejsce Kareeny w 'Shuddhi'. Karan miał odsunąć aktorkę od projektu z powodu nie najlepszej ostatnio kariery zawodowej Bebo. Ostatnich kilka filmów Kareeny nie odniosło większego sukcesu w kasie.http://bollymoviereview.com/wp-content/uploads/2013/08/Hrithik-Roshan-Wants-To-Work-With-Kareena-Kapoor.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]