Shona - 2014-01-26 22:21:18

Arjun Kapoor doznał obrażeń podczas zdjęć do 'Gunday'To już kolejny aktor, który doznaje obrażeń podczas kręcenie zdjęć akcji do filmu. Tym razem chodzi o Arjuna Kapoor. Podczas zdjęć do swojego następnego filmu 'Gunday', aktor poczuł lekki ból w okolicy szyi, ale początkowo zignorował go. Okazało się, że jest on związany z wypadnięciem dysku szyjnego (z tego samego powodu, Shah Rukh Khan musiał poddać się operacji).

Jednak tuż po wypadku, Arjun natychmiast rozpoczął zdjęcia do 'Fidning Fanny Fernandes' w Goa. "Jego postać w filmie jest garbata, a to pogarszało jeszcze bardziej jego stan. Kiedy zdiagnozowano problem, od razu poddał się fizjoterapii", mówi bliskie źródło.

Arjun jest tak zajęty, że nie mógł wziąć dłuższego urlopu. Więc zgodnie z harmonogramem, najpierw pojawił się w programie Karana Johar i pomimo bólu uczestniczył również podczas uwolnienia muzyki do 'Gunday'. "Było tak źle, że nie mogłem nawet stać prawidłowo. Cierpię również z powodu zawrotów głowy", mówił Arjun. Aktor, który miał też rozpocząć swój film 'Tevar', wyprodukowany przez swojego ojca Boneya Kapoor, był zmuszony nieco opóźnić zdjęcia. "Poprosiłem tatę, abym mógł rozpocząć zdjęcia do filmu 15 dni później, a on to zrozumiał. Dał mi czas do odzyskania zdrowia i jak tylko poczuję się w 100% na siłach, rozpocznę pracę", mówi Arjun.

Ze względu na zabiegi fizjoterapeutyczne, Arjun musiał zrezygnować z siłowni. "Moi lekarze poprosili mnie do zaprzestania pracy na siłowni i przybrałem około 5 kg. Ale w ciągu ostatnich kilku dni już powoli zacząłem ćwiczyć i straciłem około 4 kg", mówi Arjun.http://www.bollywood.com/sites/default/files/arjunkapoorfeatured_1.jpg?1390747378źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]