Svasti - 2014-01-20 14:57:43

Aishwarya powróci na ekran filmem Mani'ego Ratnam'a?


Najnowsza plotka mówi o tym, że Aishwarya Rai Bachchan zgodziła się na występ w jednym nadchodzących filmów Mani'ego Ratnam'a. Film będzie mieć 'silną żeńską postać'', która ma zostać zagrana przez Aishwaryę.

Źródło mówi:

"Aishwarya była bardzo pewna swoich priorytetów po tym jak została matką. Oddawała przez dwa lata sto procent swojego czasu i koncentracji swojej córce Aaraadhyi . Ponieważ obecnie Aaraadhya jest gotowa rozpocząć naukę w przedszkolu, Aishwarya może zacząć myśleć o powrocie do aktorstwa."


Aktorka chciałaby powrócić filmem wyreżyserowanym przez jednego z dwóch ulubionych reżyserów - filmem Sanjay'a Leela Bhansali albo Mani'ego Ratnam'ego.

Źródło powiedziało:

"Prawie została sfinalizowana do występu w piosence w filmie Ram Leela - SLB'a, ale chciała pewnych zmian w słowach piosenki, których Sanjay odmówił. Nie może doczekać się pracy ze SLB, jednak jest gotowa na to, aby powrócić z następnym projektem Mani'ego."


Zastanawiamy się czy ten projekt Mani'ego Ratnam'a będzie adaptacją powieści z 1938 roku pt. Rebecca - Daphne Du Maurier. Pogłoski o tym, że Aishwarya miałaby w tym projekcie wystąpić krążyły jakiś czas temu.


http://www.masala.com/images/tmp/full/ashback09_full.jpg


__________________
źródło:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]