Shona - 2014-01-10 20:58:09

Abhishek Bachchan poprowadzi Zee Cine Awards 2014Na konferencji prasowej ogłoszono, że tegoroczne,prestiżowe Zee Cine Awards poprowadzi Abhishek Bachchan.

Gwiazdy takie jak Shah Rukh Khan, Madhuri, Deepika Padukone, Yo Yo Honey Singh, Ali Zafar i Yami Gautam wystąpią podczas ceremonii, która odbędzie się w sobotę 8 lutego. Wydarzenie będzie transmitowane na Zee TV i innych kanałach Zee w niedzielę 23 lutego.

Dyrektor Generalny ZEEL Punit Goenka, powiedział: "Cieszę się, informujemy, że 14 edycja ZEE Cine Awards odbędzie się w Bombaju. Rok do roku, ZEE Cine Awards to obiekt z rosnącym globalnym zasięgiem i oglądalnością. ZEE Media i ETC będą odpowiednio naszym partnerem medialnym i Bollywood. Sukces ZEE Cine Awards na przestrzeni lat sprawia, że niezbędnym elementem są reklamodawcy, w tym roku, dalej będą nas wspierać. Shah Rukh jest integralną częścią każdej edycji ZEE Cine Awards na przestrzeni lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Shah Rukh wystąpi tylko i wyłącznie dla ZEE Cine Awards w tym roku".

"Każdego roku wszystkie wschodzące talenty cieszą się uznaniem naszych widzów, to przekonuje nas z głębi serca, że filmy hindi wyrażają niezwykłe braterstwo. Będziemy wspierać nadzwyczajne, nowe filmy, które potrzebują czegoś takiego jak Zee Cine Awards, aby zaprezentować się w przemyśle, i dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wspierać ‘Total Siyapaa’. Nie możemy się doczekać, aby świętować ich osiągnięcia w czarujący sposób na Awards", dodaje.

Co ciekawe, Shah Rukh Khan będzie gospodarzem Life Ok Screen Awards podczas gdy Ranbir Kapoor i Priyanka Chopra poprowadzą Filmfare Awards.


http://s4.firstpost.in/wp-content/uploads/2013/01/ABHISHEK.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]