Łucjana - 2014-01-10 16:24:10

http://imageshack.com/a/img30/8265/6qym.jpg
Hrithik obchodzi swoje 40-te urodziny z synami i Sussanne.


Przystojny niczym grecki bóg, bollywoodzki aktor Hrithik Roshan dziś świętuje swoje 40-te urodziny. Aktor spędzi je w towarzystwie synów i Sussanne. Kiedy zapytaliśmy go, jak taki superbohater planuje spędzić tak ważny dla niego dzień, Hrithik odpowiedział:

"Zawsze uważałem, że dzień moich 40-stych urodzin będzie dniem, kiedy spojrzę wstecz i zobaczę jak daleko doszedłem. Teraz jednak czuję się tak samo jak każdego innego dnia ... Czuję, że moja prawdziwa podróż dopiero się zaczyna. Nadszedł czas aby spojrzeć w przyszłość z jeszcze większą mocą, determinacją i tym samym uświadomić sobie swój prawdziwy potencjał. Mam zamiar świętować (urodziny) z moimi dziećmi i rodziną na morzu, cieszyć się spokojem i emocjami towarzyszącymi uprawianiem sportów wodnych.

Hrithik uważa, że poprzedni rok, był dla niego rokiem wypełnionym emocjonalnymi i mentalnymi wzlotami i upadkami. Spotkały go w nim sukcesy i rozczarowania.

"Jeden z moich ulubionych cytatów brzmi: Jeżeli napotykasz w swoim życiu sukcesy i porażki ... spróbuj traktować je tak samo."  Osiągnąłem swój największy sukces w życiu w 2013 roku ("Krrish 3"), ale w tym samym czasie cierpiałem na każdy możliwy sposób - fizycznie, psychicznie i emocjonalnie."

Czego więc Hrithik oczekuje w 2014 roku od życia?

"Planuję stworzyć piękne życie pełne zwycięstw, takie, które inspiruje moje dzieci (Hrehaan i Hridhaan) do tego, aby wzrastały silniejsze, nie bały się łapać życia za rogi, uczyły się więcej pokory." 

Hrithik mówi o swoim urodzinowym życzeniu:

"Modlę się tylko o dobre zdrowie dla mojej rodziny. Dla moich dzieci, dla Sussanne, rodziców, Sunain'y (siostra) i wszystkich tych których kocham."

Aktor mówi, że wzloty i upadki są częścią życia człowieka:

"Wzloty i upadki są częścią naszego życia. Jeżeli jesteś na szczycie, musisz nauczyć się żyć z tym i cieszyć. Natomiast kiedy czujesz się przegrany, musisz nauczyć się innych perspektyw, nie tracić optymizmu, chociaż śmiech przychodzi ci z trudem."[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]