Shona - 2014-01-03 09:04:49

John Abraham poślubił Priyę RunchalW piątkowy ranek media sugerują, że aktor John Abraham poślubił swoją dziewczynę Priyę Runchal.

Aktor w czwartek, późno w nocy, napisał na Twitterze: "Życzymy Wam i Waszym bliskim błogosławionego roku 2014! Niech ten rok przyniesie Wam miłość, szczęście i radość. Pozdrowienia, John i Priya Abraham".

Mówi się również, że para wzięła skromny, cichy ślub w małym, rodzinnym gronie. Hindustan Times nie zweryfikował tych pogłosek.

Zanim John związał się z Priyą, przez dłuższy czas spotykał się z aktorką Bipashą Basu. Para zerwała ze sobą w 2011 roku.

Mówiąc o Priyi Runchal, w jednym z wywiadów, John powiedział: "Priya jest po prostu zwyczajną, świetną dziewczyną. Ona wnosi wiele dojrzałości do związku i jest bardzo pomocna. Dobrą rzeczą jest to, że każdy na jej miejscu chciałby by było o nim głośno w mediach, ale ta dziewczyna ma własne poczucie godności i niesamowitą klasę. Szanuję i uwielbiam to. To coś wspaniałego. Tworzymy świetny zespół."


http://www.hindustantimes.com/Images/2012/10/c5c28559-359e-4897-b1a8-3fad57e737f9MediumRes.JPGTo już potwierdzone: John wziął ślub z Priya podczas prywatnej ceremonii w Los Angeles w  ten Nowy Rok.

Tata Johna, architekt z zawodu, wyjawił, że ten ślub był wcześniej planowany i że ta dwójka wolała mieć proste małżeństwo w sądzie, które nie obejmuje zbyt wielu rytuałów i tradycji. Żaden z jego przyjaciół z przemysłu filmowego nie był częścią tego ślubu, jednak na twiterze znajomi złożyli życzenia aktorowi.

"Gratulacje @TheJohnAbraham.. Życzę Tobie i Priyi całego szczęścia tego świata!!  Niech Was Bóg błogosławi.. mnóstwo miłości! : ) " - napisała Sophie Choudry.

Shoojit Sircar, jeden z najbliższych kumpli Johna, również nie był obecny na ślubie, ale wiedział o tym, że się odbędzie. Twierdził również, że John i Priya są ludźmi ceniącymi prywatność, dlatego woleli trzymać swój ślub w tajemnicy.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

więcej znajduje się na tej stronie