aishwarya_rai - 2013-10-23 10:09:55

Romanse w Bollywood

W czarującym świecie Bollywood, nie jest nowością, że niektóre sławy oszukują swoich małżonków. Choć znaczna część romansów była znana, są też takie których nikt się nie spodziewał. Poniżej przedstawiamy najgorętsze romanse. Niektóre z nich to plotki, ale niektóre okazały się prawdą.Shah Rukh Khan i Priyanka Chopra

http://www.pinkvilla.com/files/images/SP.preview.jpgShah Rukh Khan uchodzi za jednego z najbardziej lojalnych mężów w Indiach, dopóki nie usłyszano o jego romansie z Priyanką Choprą. Wiele osób do dzisiaj się zastanawia, czy naprawdę byli ze sobą. Ale jak to się mówi nie ma dymu bez ognia.


Aamir Khan i Kiran Rao

http://www.pinkvilla.com/files/images/ar_3.preview.jpgAamir Khan i Reena Dutta byli szczęśliwym małżeństwem prze 15 lat. Para weszła w trudny okres, gdy Aamir poznał Kiran Rao, która była asystentem reżysera w filmie. Aamir rozstał się z żoną w 2002 r. i od tamtej pory są razem z Kiran.


Saif Ali Khan i Rosa Catalano

http://www.pinkvilla.com/files/images/sr_2.preview.jpgSaif Ali Khan miał powodzenie u starszych kobiet. Był związany z Anu Agarwal, oraz z Moon Moon Sen. W końcu zaszokował wszystkich żeniąc się z Amritą Singh w wieku 21 lat. Po 14 latach małżeństwa Saif zdradził żonę z włoską modelką  Rosą Catalano. Ich romans jednak nie potrwał długo.


Akshay Kumar i Priyanka Chopra

http://www.pinkvilla.com/files/images/ap.preview.jpgNie tylko razem świetnie wyglądają, ale także na ekranie można było wyczuć między nimi niesamowitą chemię. Dużo było pogłosek o ich romansie na planie „Aitraaz”. Żona Akshaya, Twinkle Khanna uwierzyła tym pogłoskom i spoliczkowała publicznie Akshaya. Od tego czasu Akshay powiedział że nie zgodzi się już na film z Priyanką.


Hrithik Roshan i Barbara Mori

http://www.pinkvilla.com/files/images/hs.preview.jpg„Kites” połączyły Barbarę Mori i Hrithika Roshana. Ta sprawa spowodowała dystans pomiędzy nim a jego żoną Suzanne. Podobno Suzanne była już o krok od wyprowadzki z ich wspólnego domu. Hrithik bardzo się starał, aby żona mu wybaczyła. Nie skomentował plotki.


Amitabh Bachchan i Rekha

http://www.pinkvilla.com/files/images/ar1_0.preview.jpgKażdy wie, że ich „Love story” było owiane tajemnicą. Jaya Bachchan skomentowała to krótko, że nie pozwoli swojemu mężowi odejść. Do dzisiaj Big B czuje się nieswojo w obecności Rekhi.


Aditya Chopra i Rani Mukherji

http://www.pinkvilla.com/files/images/dr_0.preview.jpgWyrazy uznania dla tej pary, że przez tyle lat udało im się utrzymać swój romans w tajemnicy. Aditya poślubił swoją ukochaną z czasów szkolnych Payal Khanna w 2001 r. i 8 lat później złożył pozew o rozwód. Powodem tego była Rani. Po burzliwym rozwodzie Rani została zaakceptowana przez rodzinę Chopra. A teraz Rani i Aditya szykują się do ślubu.


Arjun Kapoor i Malaika Arora Khan

http://www.pinkvilla.com/files/images/ma.preview.jpgTo był szok. Żona brata Salmana spotykała się z Arjunem Kapoor. W rodzinie Khan rozpętało się piekło i kazano Arjunowi trzymać się od nich z dala.


Boney Kapoor i Sridevi

http://www.pinkvilla.com/files/images/bm_0.preview.jpgBoney Kapoor bez oporów przyznaje się, iż pomimo ślubu z Moną Kapoor, darzył miłością Sridevi. Gdy Boney żenił się ze Sridevi była już ona w siódmym miesiącu ciąży.


Govinda i Rani Mukherji

http://www.pinkvilla.com/files/images/gr.preview.jpgSpotkali się na planie „Hadh Kardi Apne”, Govinda był wtedy mężem i ojcem dwójki dzieci. Govinda dla Rani wyprowadził się od swojej żony Sunity. Jednak ten romans nie trwał długo i Govinda wrócił do swojej rodziny.


Shatrugun Sinha i Reena Roy

http://www.pinkvilla.com/files/images/sr1.preview.jpgShatrugan Sinha był żonaty z  Poonam Sinha, gdy poznał Reenę Roy. Reena była rozczarowana, gdy Shatrugan nie chciał opuścić żony. Nie możemy zaprzeczyć podobieństwu Sonakshi do Reeny.


Mithun Chakroborty i Sridevi


http://www.pinkvilla.com/files/images/ms_0.preview.jpgRomans Mithuna i Sridevi był silny, choć para nigdy nie przyznała się do niego publicznie. Żona Mithuna została bardzo upokorzona tym romansem. Próbowała nawet popełnić samobójstwo.


Aditya Pancholi i Kangana Ranaut

http://www.pinkvilla.com/files/images/ak1_4.preview.jpgŻona Adityi Zarina Wahab, akceptowała jego romans z Kanganą Ranaut. Opowieści o ich romansie były głośne, aż przyniosły jemu kres. Kangana przyznaje się do tego romansu, określając go złym okresem w jej życiu.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]