Svasti - 2007-12-11 13:05:31

Sunny Deol w latach 80. i Shah Rukh Khan w latach 90. zapłacili wysoką cenę za swoją brawurę na ekranie. Wszystko kosztem zdrowia i kłopotów z kręgosłupem i barkami. Podobną drogą podąża Hrithik Roshan, który za swój przesadny profesjonalizm i śmiałość, cierpi na chroniczny ból kolana. Przez kłopoty zdrowotne gwiazdora przesunięto realizację kilku projektów.

Hrithik naciągnął wiązadła w swoim prawym kolanie kręcąc śmiałe sceny akcji w megahitach Krrish i Dhoom 2. Teraz płaci za swoją głupotę w skracaniu czasu rekonwalescencji. Myślałem, że jesteśmy bohaterami i ból nie ma znaczenia - mówił Hrithik, który nadal pracował na planie Jodhaa-Akbar pomimo alarmujących sygnałów.

Hrithik całkowicie zaniedbał konieczne leczenie. Jego stan zdrowia pogorszył się na tyle, że udał się na kurację do Singapuru. Musi odpoczywać i ściśle przestrzegać zaleceń lekarzy.

W planach Hrithik ma występ w filmie Samira Karnika pt. Mera Bharat Mahaan oraz dalszy ciąg przygóg superbohatera Krrisha. Mówi się o występie Deepiki Padukone jako Partnerki w seguelu Krrisha. Gwiazdor ma także do wypełnienia umowę na 3 filmy dla wytwórni Adlabs.

by: Katrina

bollywood.net.pl

no nie dziwię sie jak takie harce wyczyniał w Dhoom 2 ...Popatrzcie tylko na te podskoki w Krrish