aishwarya_rai - 2013-08-13 19:09:57

Salman Khan, Katrina Kaif – najczęściej poszukiwane gwiazdy Bollywood

Salman Khan i Katrina Kaif rozstali się po sześciu latach spędzonych razem, ale ich fani zdaje się nie znudzili się nimi. Według doniesień mediów Sallu i Kat zdobyli pierwsze miejsce na liście najczęściej pobieranych gwiazd za rok 2010. Oznacza to, że Hindusi kochają pobierać zdjęcia Katriny Kaif i Salman Khana na swoich telefonach komórkowych i za pośrednictwem usług internetowych.

Badanie zostało przeprowadzone w ostatnim roku biorąc pod uwagę pobieranie tapet i zdjęć różnych gwiazd Bollywood, które zostały pobrane przez cały rok z rzędu. Zdjęcia byłej pary zostały pobrane 25 milionów razy.

Dziwne jest to, że Salman Khan przebił nawet Shah Rukh Khana w najczęściej pobieranych zdjęciach gwiazd. Po Salmanie Khan i SRK są młodsi aktorzy, tacy jak: Ranbir Kapoor, Akshay Kumar i Shahid Kapoor.
Z drugiej strony Katrina Kaif przebija aktorki takie jak: Kareena Kapoor, Deepika Padukone, Priyanka Chopra, a nawet Aishwarya Rai Bachchan.
http://english.globalgujaratnews.com/uploads/news/08_2012/1344270527_Salman-Khan-and-Katrina-Kaif-Ek.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]