Shona - 2013-08-10 11:20:49

http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/07/most-powerful-ladies-in-Bollywood-aishwarya-rai.jpg

Aishwarya nie nakręci item number dla "Ram Leela".Krążyły ostatnio pogłoski, że Aishwarya Rai Bachchan powróci na duży ekran z item number do filmu 'Ram Leela' w reżyserii Sanjaya Leela Bhansalego, ale sam reżyser zdementował wszystkie krążące na ten temat plotki.

Bhansali powiedział: "Najpierw pojawiało się nazwisko Sonakshi Sinha, następnie Madhuri Dixit. Teraz mówiło się o Aishwaryi. Żadna z tych pogłosek nie jest prawdziwa."

Podczas gdy Aishwarya pozostawał niedostępny dla komentarza, bliskie źródło mówiło: "W tej chwili Aaradhya jest jedynym priorytetem dla Aish. Tak, powoli rozgląda się za scenariuszami, a niektóre z nich są bardzo dobre. Wiecie co? Jest kuszona (projektami), ale potem ponownie podejmuje decyzje, że jednak teraz nie jest na to czas. Aktorka nie chce przegapić żadnej chwili z życia Aaradhyi".

Wydaje się, że Aishwarya jest gotowa zrobić remake 'Masoom', który ma być wyprodukowany przez Himesha Reshammiya i wyreżyserowany przez Pain Bedaprato. Dlaczego? Aktorka najwyraźniej lubi fabułę, a twórcy są gotowi na wszelkie zmiany w harmonogramie dla wygody Aishwaryi. W obsadzie filmu ma też się znaleźć Abishek. Jednak jakikolwiek item number wydaje się bardzo mało prawdopodobny.źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]