Shona - 2013-08-07 10:02:24

Priyanka ponownie w parze z Ranbirem?Po osiągnięciu sukcesu z "Barfi!", Anurag Basu ponownie chce zobaczyć na ekranie obok Ranbira Kapoora aktorkę Priyankę Chopra. Film zatytułowany "Jagga Jasoos" to dramat detektywistyczny. Oboje wcześniej pracowali w filmach takich jak "Anjaana Anjaani" oraz wielokrotnie nagradzanym "Barfi!".

Anurag czuje, że aktorka jest właściwym wyborem do filmu. Źródło mówi: "Priyanka pracowała już z Ranbirem w filmie Anuraga pt: 'Barfi!'".

Reżyser jest już na dobrej drodze do sfinalizowania obsady. Choć PC i Anurag pozostają niedostępni dla mediów, w celu komentarza to kolejne, bliskie źródło ujawnia: "Priyanka Chopra ma przed sobą pracowity rok".

To faktycznie, dla Priyanki bardzo pracowity rok. Jest zajęta obecnie kręceniem zdjęć do filmu biograficznego o Mary Kom oraz ma kolejno promować swoje nadchodzące filmy, remake filmu "Zanjeer" oraz "Krrish 3".

Źródło informuje o planach Priyanki: "Ona musi skończyć zdjęcia do filmu biograficznego o Mary Kom oraz musi się zająć promocją dwóch innych filmów.. Posiada dobre relacje z Anuragiem i Ranbirem, jeśli tylko pogodzi i poukłada wszystkie terminy, będzie na pewno częścią tego projektu".

Priyanka jest również zajęta zdjęciami do "Gunday" z Arjunem Kapoor i Ranveerem Singh. Natomiast Ranbira Kapoor będziemy mogli oglądać  w "Besharam".

W "Jagga Jasoos" wystąpi także aktorka znana z filmu "Student of The Year" - Alia Bhatt. Alia jest bardzo szczęśliwa, że może być częścią projektu i cieszy się na myśl o współpracy z reżyserem Anuragiem Basu, nie chce przegapić takiej okazji.


http://s8.postimg.org/5wisp3s2t/ranbir_kapoor_and_priyanka_chopra_won_top_honor.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]