Svasti - 2013-08-02 20:09:17

Katrina Kaif zagra razem z Saif Ali KhanemTo już oficjalne. Katrina Kaif zagra naprzeciw Saif Ali Khana w następnym (jeszcze niezatytułowanym) filmie Kabir Khana. Film będzie wyprodukowany przez SajidNadiadwala.

Jest to smutna wiadomość dla Priyanki Chopry, która brała udział w wyścigu do roli. Bliskie źródła mówią jednak, że Katrina zawsze była pierwszym wyborem Kabira do filmu.

Katrina ma wystąpić w filmie Bang Bang gdzie gra naprzeciw Hrithika Roshana, jednak z powodu operacji jaką ostatnio przeszedł Hrithik, kręcenie filmu zostało przesunięte.

Źródło wyjawiło

"Problem Katriny polegał na tym, że jej terminy były zawalone ponieważ jej film z Hrithikem, Bang Bang, został opóźniony z powodu jego wypadku. Inny wątek, który ostatnio pojawił się był taki, że Saif był zbyt zajęty filmami Bullet Raja, Humshakal i Happy Ending. To właśnie wtedy Kabir zaczął myśleć o zatrudnieniu Priyanki."

Podczas, gdy Saif został sfinalizowany jako aktor do filmu około trzech miesięcy temu, Katrina i Priyanka nadal ubiegały się o rolę odtwórczyni głównej roli. Nie tak dawno temu, Kabir zamienił kilka słów z Saifem, w których skorygował jego terminy z terminami Katriny, Katrina z kolei, skontaktowała się z właściwymi osobami i sprawdziła status filmu Bang Bang. Ku wielkiej radości Katriny w końcu udało jej się uporządkować swoje sprawy na właściwym miejscu z  poszanowaniem dla obu filmów.

Film Kabira jest thrillerem, który będzie kręcony w Londynie, USA, Kaszmirze i Pendżabie. Kabir napisał scenariusz, a Pritam Chakraborty opracuje muzykę do filmu. Kręcenie filmu rozpocznie się w tym roku w październiku.

Katrina i Saif zagrają razem po raz drugi. Pierwszy raz zagrali w filmie Race w reżyserii Abbas Mustana.

Źródło bliskie Nadiadwalowi twierdzi, że Katrinę zobaczymy w filmie w nowej odsłonie.


http://img801.imageshack.us/img801/6769/x1d3.jpg
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]