Shona - 2013-07-22 09:37:52

Rani i Aditya staną na ślubnym kobiercuhttp://www.bollywoodmantra.com/news-picture/10054.jpgPo długim czasie, w końcu możemy oficjalnie powiedzieć, że Rani Mukherjee stanie na ślubnym kobiercu z Adityą Chopra wiemy też, że odbędzie się wielkie wesele!

Według źródeł, data ślubu została sfinalizowana i para weźmie ślub w styczniu 2014 roku. Oboje początkowo planowali ślub już w tym roku, ale z powodu przedwczesnej śmierci Yasha Chopry, swoje plany musieli  przełożyć.

"Rani weźmie ślub z Adityą w wielkim stylu już w styczniu 2014 roku. Para finalizuje datę zgodnie z shubh mahurat, decyzją Pameli, matki Aditya i w porozumieniu z księdzem rodziny", mówi źródło."Według pendżabskich zwyczajów, wszelkie przyjęcia ​​i uroczystości nie odbywają się przez rok od śmierci członka rodziny".

Źródło dodaje: "Yashji zachorował podczas kręcenia filmu ("Jab Tak Hai Jaan") więc jego syn (Aditya) przejął obowiązki ojca. Przez dłuższy czas przebywał w Londynie razem z Rani. To był wielki film jako że Chopra wracał na duży ekran po dłuższej przerwie. Chciał więc całą energię skoncentrować na filmie, a termin ślubu został odłożony po premierze filmu."

"Według pendżabskich zwyczajów, przyjęcia ​​i uroczystości nie odbywają się przez rok od śmierci członka rodziny. Okres 365 dni po śmierci bliskiej osoby nazywany jest nieczystym okresem.".

Nie jesteśmy zaskoczeni tą wiadomością, ale para naprawdę długo kazała nam czekać na oficjalnie wieści. Oni zawsze utrzymują milczenie w sferze prywatnej, nawet jak zostali kilka razy zauważeni razem, ale kiedy ich rodziny w zeszłym roku udały się na wakacje, to tylko potwierdziło krążące plotki o ich związku.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]