Łucjana - 2013-07-19 14:51:23

http://www.media247.co.uk/showbiz/wp-content/uploads/2012/09/RanbirKatrina1.jpg
Ranbir i jego urodzinowy prezent dla Katriny.


Diamenty są najpiękniejszym i najcenniejszym podarunkiem dla kobiety. Diament sprawia, że obdarowana nim kobieta czuje się wyjątkowa, a ponadto są one uważane za najlepszy dowód miłości. Jeżeli chodzi o sprawienie prezentu urodzinowego, to Ranbir Kapoor - ówczesny mężczyzna w życiu Katriny Kaif - stanął na wysokości zadania. Aktor uznał, że diamenty będą najlepszym prezentem dla jego wybranki.

Miłość tych dwojga kwitnie, a piękna aktorka otrzymała w prezencie diamentowy naszyjnik. Według poczytnego magazynu, Ranbir w towarzystwie Katriny odwiedził sklep jubilerski, gdzie później nabył naszyjnik. Para została następnie zauważona na Ibizie, gdzie wspólnie z przyjaciółmi jedli obiad w eleganckiej restauracji. Ranbir i Kat nie rozstawali się ze sobą przez cały dzień.

Chociaż aktorzy nie potwierdzili oficjalnie swojego związku, coraz częściej mówi się o nich jako parze. Podobno uczucie pomiędzy tą dwójką rozkwitło na planie filmu "Ajab Prem Ki Ghazab Kahini" i od tego spotykali się.

Wcześniej Ranbir był związany z inną aktorką, Deepiką Padukone, jednak po wspólnie spędzonym roku, para rozstała się. Obecnie oboje są serdecznymi przyjaciółmi i nie unikają wzajemnej współpracy. Katrina wcześniej również była w poważnym związku ze swoim mentorem Salmanem Khanem, ale i ten związek nie przetrwał.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]