Shona - 2013-06-29 16:38:49

http://www.indicine.com/img/2009/05/srk-gauri-aryan.jpg

SRK i Gauri powitali na świecie kolejne dzieckoShah Rukh i Gauri Khan, którzy są ostatnio znani z newsów dzięki temu, że surogatka urodzi im dziecko, mają nowego członka rodziny. Szwagierka Gauri - Namita Chibber urodziła przedwcześnie chłopca w szpitalu Breach Candy Hospital w Bombaju w dniu 4 czerwca. Dziecko jest pod opieką dr Hinduja.

Dr Hinduja jest lekarką, która w 1986 roku po raz pierwszy w Indiach stworzyła "dziecko z próbówki". Kilka miesięcy temu, Shahrukh Khan przeprowadził z nią rozmowę na temat macierzyństwa zastępczego.

Namita Chibber urodziła dziecko w siódmym miesiącu i dlatego też dziecko musi przebywać w inkubatorze na oddziale intensywnej opieki. Dziecko jest pod opieką pediatry dr. Cyrus Contractor, który uważnie monitoruje zdrowie dziecka.

Gauri i Shahrukh Khan regularnie odwiedzają dziecko w szpitalu. Namita została wypisana ze szpitala w piątek, ale maleństwo przebywa jeszcze na intensywnej terapii noworodków. Według źródeł, dziecko pozostanie na oddziale intensywnej terapii, dopóki nie uzyska odpowiedniej wagi. Chłopiec będzie nosił imię Abram, co oznacza ojciec narodów.

Namita Chibber została w piątek wypuszczona do domu. Formularz wypisu mieścił w sobie telefon Shah Rukh Khan, a nie Chibber, czy jej męża. Co oczywiście powoduje wiele plotek.

Dotychczas wiele zostało napisane i powiedziane o Shahrukh Khanie, Gauri i matce zastępczej, która miała urodzić im dziecko, ale supergwiazda utrzymuje do końca milczenie w tej sprawie. SRK raczej koncentruje się na swoim nadchodzącym filmie 'Chennai Express' w reżyserii Rohita Shetty. Wcześniej informowano, że data narodzin dziecka małżonków została wyznaczona na lipiec. Shahrukh i Gauri już mają  dwójkę dzieci, Aryana i Suhanę, a teraz powitali na świecie nowego członka rodziny.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]