Łucjana - 2013-06-28 09:42:48

http://img812.imageshack.us/img812/4453/d6rj.jpg
Bachchanowie zapiszą córeczkę do przedszkola?


Według najnowszych doniesień Aniołek Aishwaryi i Abhisheka Bachchan szykuje się do pójścia do przedszkola!
W listopadzie Aaradhya skończy dwa latka i cała rodzina Bachchan jest przekonana o tym, że to odpowiedni czas, aby dziewczynka zapoznała się z rówieśnikami. Podobno szukają już najlepszych przedszkoli w Bombaju dla Małej.

Bollywoodzka Megagwiazda Amitabh Bachchan poinformował wcześniej za pomocą portalu społecznościowego Twitter, że jego wnuczka jest bardzo inteligentna i szybko się uczy. Dziewczynka bez problemu recytuje mantrę Gayatri, zna cały alfabet i tańczy jak prawdziwa mała tancerka. Widocznie to ostatnie odziedziczyła po mamie.

"Aaradhya jest wystarczająco duża aby mogła pójść do przedszkola by zapoznać się z dziećmi w jej wieku. Cała rodzina chce znaleźć dla niej najlepsze przedszkole w którym dziewczynka czułaby się dobrze i bezpiecznie." - mówi nam Informator.

Jednakże niedawno Bachchanowie wydali oświadczenie na ten temat mówiąc:

"Aaradhya jest jeszcze za mała żebyśmy szukali dla niej przedszkola."

Z drugiej strony wydaje nam się, że Aamir Khan i Kiran Rao nie mają takich obiekcji jak Bachchanowie. Aktor wraz z żoną szuka najlepszego przedszkola dla swojego syna Azada. Być może Aaradhya i Azad będą uczęszczać do tej samej placówki?[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]