Łucjana - 2013-06-12 18:07:52

http://img823.imageshack.us/edit_preview.php?l=img823/2424/gauriextendstheolivebra.png&action=rotate
Gauri nadal chowa urazę do Priyanki Chopry.


Gauri Khan najwidoczniej postanowiła unikać towarzystwa Priyanki Chopry. Żona SRK nie pojawiła się również na pogrzebie ojca aktorki Dr Ashoka Chopry, ani na wspólnych modlitwach w jego intencji. Gauri utrzymuje dystans z Priyanką odkąd świat obiegła informacja jakoby PC miała romans z Shah Rukh Khanem. Gauri była załamana kiedy dowiedziała się że jej mąż spotyka się z piękną aktorką.

Chociaż sytuacja ta miała miejsce jakiś czas temu, Gauri nadal chowa urazę do Priyanki. Zachowanie Gauri poparł również jej przyjaciel i reżyser Karan Johar, który publicznie odmówił dalszej współpracy z Choprą. W końcu rozumiał sytuację i osobiście przeprosił Priyankę za swoje zachowanie. Karan podobnie jak SRK (który niedawno przeszedł operację barku) pojawił się na pogrzebie, by wesprzeć przyjaciółkę w tej ciężkiej chwili.
Shah Rukh Khan jako pierwszy przybył na ceremonię pogrzebową, a gapie zaobserwowali jak pocieszał aktorkę.

Na spotkaniu modlitewnym obecna była Kareena Kapoor razem z siostrą Karismą, chociaż Bebo i Priyanka są uważane za wielkie rywalki z Bollywood. Gauri jednak nie pojawiła się ani na pogrzebie ani na modlitwach i tym samym pokazała światu, że stosunki pomiędzy nią a aktorką nie uległy poprawie.
Widocznie Gauri nadal chowa urazę do aktorki o zażyłą przyjaźń z jej mężem.

Na modlitwie uczestniczyli: Kareena Kapoor, Vidya Balan, Shilpa Shetty, Karishma Kapoor, Abbas-Mustan, Dia Mirza, Nikhil Adwani, Rani Mukerji, Lara Dutta, Malaika Arora Khan, Isha Koppikar, Arpita, Alka Yagnik, Riteish Deshmukh, Genelia D`Souza, Madhur Bhandarkar, Prabhudheva, Imran Khan, Uday Chopra, Rohit Shetty, Zoya Akhtar, Rishi Kapoor, Neetu Singh i inne znane osobistości.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]