Shona - 2013-05-24 11:43:01

Preity Zinta: "Kręcenie 'Ishkq in Paris' nie było łatwe"http://imageshack.us/a/img402/1548/beznazwyma.jpgPreity Zinta jest niespokojna jak jeszcze nigdy, jeśli chodzi o jej produkcję "Ishkq in Paris", która trafi do kin już w ten piątek, chociaż pracowała dotąd w ponad 36 filmach w Bollywood.

Aktorka i producentka przyznaje, że film ten jest jej największym wyzwaniem jak do tej pory, zwłaszcza, że ​​musiała włożyć w niego sporo pracy. Preity powiedziała:

"Kręcenie tego filmu nie było łatwe ... było ryzyko. Ale było to zarazem niesamowite doświadczenie, ponieważ brałam udział w nim od samego początku. Było tyle pracy na planie, ponieważ również zajęłam się produkcją filmu. Musiałam zająć się też każdym aspektem mojej pracy jako scenarzystka i aktorka."

Film w reżyserii Prem Raja, w którym wystąpili Preity Zinta, Rhehan Malliek i francuska aktorka Isabelle Adjani, to współczesny romans, który opowiada widzom historię dwóch zupełnie obcych sobie ludzi, którzy spędzają razem wieczór w romantycznej scenerii Paryża, a ich drogi rozchodzą się, aby po raz kolejny doprowadzić do ich spotkania...

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami premiera filmu odbędzie się 24 maja 2013.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]