Shona - 2013-04-20 19:54:03

Sridevi: 'Biżuteria jest moją słabością'Aktorka Sridevi, która niedawno pracowała nad tamilską reklamą dla marki biżuterii-Tanishq, przyznaje, że wpada w szał na widok wszelakich ozdób.

"Biżuteria jest moją słabością. Jeśli tylko widzę jakąkolwiek biżuterię, nie jestem w stanie się kontrolować. Moje córki albo ktoś inny musi doprowadzić mnie do porządku", powiedziała 49-latka, podczas kręcenia reklamy.

"Zawołałam je (córki) również tutaj, ale gdy tylko szukałam czegoś dla nich, zostawiły mnie, zanim mogłam zapytać o cokolwiek", dodaje aktorka, którą mogliśmy ostatnio oglądać w roli prostej gospodyni w filmie "English Vinglish".

Reklama została wyreżyserowana przez Gauri Shinde (reżyserkę filmu pt. "Egnlish Vinglish"), aktorka przyznaje, że poddaje się jej jak nowicjusz.

"Całkowicie podporządkowuję się Gauri i jestem dla niej jak nowicjusz. Cokolwiek mi mówi, robię to posłusznie jak początkująca aktorka", powiedziała Sridevi, która jest żoną reżysera Boney Kapoor.

Jeśli chodzi o filmy, to po udanym powrocie w zeszłym roku, aktorka nie przejmuje się zbytnio niczym.

"Słucham propozycji, różnych scenariuszy, ale nie śpieszę się z niczym. To nie jest tak,że 'muszę coś zrobić'. Jeśli w ogóle zrobię (film), na pewno powinien mnie satysfakcjonować i muszę być pewna co do zrobienia tego filmu", mówi Sridevi.

Jeśli wierzyć pogłoskom, to aktorka może być częścią "Mr India 2"; jest to sequel filmu z 1987 "Mr India", w którym zagrała z Anilem Kapoor.


http://www.pinkvilla.com/files/imagecache/NewsPreview/sridevi_10.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]