Shona - 2013-04-14 18:10:37

SRK zagra rolę Bajirao w filmie Bhansali'ego?Odkąd pojawiła się informacja o wznowieniu projektu Sanjaya Leela Bhansali'ego pt: "Bajirao Mastani" coraz to nowym pogłoskom nie ma końca. Najnowsze wieści mówią, że najprawdopodobniej to Shahrukh Khan zagra dynamiczną i wpływową rolę Bajirao. Ajay Devgn był również brany pod uwagę do tej roli, ale według źródeł, to właśnie Shahrukh ostatecznie przejął projekt.

Shahrukh Khan pracował z Sanjay Leela Bhansali przy okazji filmu "Devdas", podczas zdjęć, widoczna była pewna obojętność między Panami, ale to już przeszłość i teraz oboje są chętni do ponownej współpracy. Reżyser miał rozmawiać z aktorem, a on wykazał zainteresowanie filmem.

Katrina Kaif zagra żonę Bajirao - Kashibai.  "Bhansali rozmawiał już z Deepiką i Katriną. Dziewczyny wykazały ogromne zainteresowanie", mówi źródło. Sanjay miał nakręcić film już 14 lat temu z jego gwiazdami "Hum Dil De Chuke": Aishwaryą Rai Bachchan i Salmanem Khan, ale ze względu na ich wzajemne stosunki, projekt został zawieszony.

Reżyser jest bardzo szczęśliwy, że jego wymarzony projekt, po wielu latach nabiera kształtu. Sanjay, który jest obecnie zajęty z Priyanką Chopra filmem biograficznym o Mary Kom ma zamiar zacząć bardzo szybko pracę nad nowym projektem.

Film "Bajirao Mastani" zostanie wyprodukowany przez Eros international.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już niedługo zobaczymy trio Katrinę, Deepikę i Shahrukha w "Bajirao Mastani".


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/44/Shahrukh_interacts_with_media_after_KKR%27s_maiden_IPL_title.jpg/220px-Shahrukh_interacts_with_media_after_KKR%27s_maiden_IPL_title.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]