Shona - 2013-04-11 22:08:26

"Jesteśmy przyjaciółmi na całe życie", mówi Deepika o Ranbirzehttp://www.pinkvilla.com/files/imagecache/NewsPreview/ranbir-deepika_2.jpgDeepika Padukone, która po pięciu latach ponownie zagra u boku Ranbira Kapoor w filmie "Yeh Jawaani Hai Deewani", mówi, że mimo iż, nie są już w związku, to są przyjaciółmi na całe życie.

"Ranbir i ja byliśmy w związku. Ale teraz jesteśmy przyjaciółmi i będzie tak do końca życia. Znamy się dobrze i spędziliśmy miły czas w trakcie trwania zdjęć do filmu", mówi Deepika.

"Co więcej, byliśmy bardziej podobni do naszych bohaterów niż do siebie na planie. Zapominam po prostu o swoim życiu osobistym, gdy odgrywam swoją postać", dodaje aktorka, która ostatnio z Ranbirem, zagrała w 2008 roku w filmie "Bachna Ae Haseeno".

27-letnia aktorka ma do wydania w tym roku aż trzy filmy, w tym YJHD, który jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów. Film będzie miał swoją premierę 31 maja.

Tymczasem Deepika jest również kręceniem zdjęć do "Chennai Express" z supergwiazdą Shah Rukh Khanem i "Ram Leela" z Ranveerem Singh.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]