PauliAnjaliFy - 2013-04-04 17:18:03

Rzecznik Genelii dementuje plotki o rzekomej ciąży aktorki

http://img534.imageshack.us/img534/3104/ritesh20and20genelia20r.jpgW Bolly światku huczy od plotek jakoby para Riteish Deshmukh i Genelia D'Souza spodziewali się swego pierwszego dziecka.

Nasze źródło ujawnia: ”Riteish jest zakochanym po uszy mężem, troszczy się i opiekuje żoną. Poświęca jej szczególną uwagę. (Genelia) chce skupić się na rodzinie, dlatego zrobiła sobie przerwę od filmów.”

By to sprawdzić skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym aktorki, który nam powiedział: ”Genelia na pewno nie jest w ciąży. Założenie rodziny to poważna sprawa i nie ma potrzeby by to ukrywać. Ona i Riteish nie spodziewają się dziecka. [Genelia] pracuje z nim nad wieloma projektami… zaczynając od niedawno zakończonych rozgrywek CCL, a kończąc na prowadzeniu firmy producenckiej. W istocie aktorka rozpatruje kolejne scenariusze, którym jest przychylna. Już wkrótce znów zobaczymy ją na ekranie.”

Rzeczniczka dodała: ”Genelia pracowała non-stop w ciągu ostatnich ośmiu- dziewięciu lat nie tylko w Bollywood, ale również w Kinie Tamilskim, Malajalam czy Telugu. To była jej własna decyzja by zrobić sobie przerwę co najmniej roczną po ślubie, chcąc spędzić trochę czasu z rodziną.”

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy